Kurumsal

3D ProBox

3D ProBox, aklınıza gelebilecek her boyuttaki nesnenin 3 boyutlu modelinin oluşturulabileceği, modeller üzerinde her türlü incelemeler ve analizler yapabileceğiniz, nesnelerinizi birebir, gerçek ve en güncel haliyle size sunan platformdur. 3D ProBox’ın sınırları hayal edebileceğinizden daha geniş.
3D ProBox sanat, tasarım, bilim, oyun stüdyoları, sağlık, mühendislik, doğa, marka, ticaret, hobi ve daha fazla alanda 3 boyutlu modellerinizi oluşturur ve kullanıcılarımızın deneyimine sunar.

2016’nın başlarında 3 boyutlu modelleme üzerinde ar-ge çalışmalarına başladık. Gördük ki kullanıcılar; satın almak, incelemek, sunum yapmak ya da üzerinde analizler yapmak istediği ürünün sanal ortamda sadece birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını görüntüleyebiliyor. Bu da kullanıcılarda güvensizliğe ve tatminsizliğe neden oluyor. Biz de 3D ProBox ekibi olarak, bütün nesnelerin 3D modellerinin oluşturulup, bir platform üzerinden bu modellerin sergileneceği bir proje için çalışmalarımızı sürdürdük.

Mühendislik, hayal gücü ve kararlılığımız çalışmalarımızın sonuç kazanmasındaki en büyük etken iken, çalışmalarımızı gerçekleştirirken en büyük motivasyonumuz ise kullanıcılarımıza sınırları aşabildiklerini hissettirmek arzusudur. 3D ProBox’ın amacı, sınırsızlığı ve boyutsuzluğu temsil edecek 3 boyutlu modelleri ana medya akımı haline getirmektir.

video image

İletişim